5. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

Litomyšl - Holice - 6:2 (4:1)

Branky: Samuel Čermák, Matyáš Fišmon - 2x, Filip Jadrný - 2x, Vilém Pecháček

Litomyšl - Horní Jelení - 1:23 (0:10)

Branky: Vilém Pecháček

Na pátý turnaj krajské soutěže jsme vyrazili do Horního Jelení s cílem poprvé v této sezóně bodovat.

A to se nám povedlo hned v prvním utkání proti Holicím. Od začátku zápasu jsme byli silnější na míči, lepší v kombinaci a svého soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Odměnou za náš výkon byla poločasová výhra 4:1. I ve druhé půli jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu a utkání dotáhli do vítězného konce. Po závěrečném hvizdu jsme si tak do tabulky zapsali první tři body za celkové vítězství 6:2.

Ve druhém zápase nás čekal silný tým domácích. Hráči Horního Jelení svou výkonností přerostli tuto soutěž a herní kvalitou by se určitě neztratili ani v lize mladšího žactva. Svoji dominanci nám předváděli i v samotném zápase. I když konečný výsledek 1:23 ve prospěch domácích vyznívá, jako bychom se v zápase ani nedostali k balónu, měli jsme v utkání i pasáže, ve kterých jsme se soupeři více než vyrovnali. V již rozhodnutém utkání jsme se i nadále soustředili na kombinační hru, na správné a přímočaré založení akcí a na rychlý přechod do útoku. Toto se nám i v mnoha případech dařilo. Utkání tak bereme pouze jako trénink proti o třídu lepšímu soupeři.

Turnaj byl nalosován pouze pro tři účastníky, takže třetí utkání se nehrálo.

Za předvedený výkon zaslouží všichni hráči palec nahoru.

Naše sestava: Samuel Čermák (1), Matyáš Fišmon (1), Kryštof Kopecký, Daniel Křivka, Vít Pavliš, Tobiáš Pospíšil, Adam Tměj (brankář), Michal Tobek, Filip Weissar, Filip Jadrný (2), Vilém Pecháček (3),

Čísla v závorce udávají počet vstřelených branek ve všech zápasech.