5. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

03.10.2021

VÝSLEDKY:

1. ZÁPAS:

Litomyšl - Holice - 7:0 (4:0)

Branky: Samuel Čermák 2x, Kristián Jiříček 2x, Jan Motyčka, František Pokorný 2x

 

2. ZÁPAS:

Litomyšl - Lázně Bohdaneč - 2:7 (0:3)

Branky: Jan Motyčka 2x


3. ZÁPAS:

Litomyšl - Staré Hradiště - 4:5 (2:3)

Branky: Samuel Čermák 2x, Kryštof Kopecký, František Pokorný


Naše sestava: Telmo Barrera, Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, Jan Motyčka, František Pokorný, Kristián Píša, Adam Portlík, Jan Rožek, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář)


Hodnocení trenéra:

Na domácí půdě jsme rozehráli turnaj proti soupeři z Holic. Naši hráči vstoupili do utkání aktivně a tato aktivita jim vydržela po celý zápas. Holice jsme nepustili do vážnější akce a tak si náš brankář mohl po závěrečném hvizdu připsat čisté konto. Na rozdíl od brankáře soupeře, jehož konto jsme zatížili sedmi góly.

Po vydařeném úvodním utkání jsme ke svému druhému zápasu nastoupili proti hráčům Lázní Bohdaneč. Vstup do zápasu se nám příliš nepovedl a od začátku jsme tahali za kratší konec a v poločase prohrávali 0:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili již o poznání aktivněji a soupeře jsme po dvou vstřelených gólech ve skóre téměř dohnali. Pak ale opět převzal aktivitu hráči Lázní a zápas nakonec dotáhli do vítězného konce v celkovém v poměru 7:2. V tomto zápase se poprvé projevilo to, že střídající hráči ještě nemají takovou výkonost, jako hráči základní šestky, kdy po prostřídání několika hráčů z lavičky šla kvalita naší hry dolů. Ale jelikož nám nejde ani tak o výsledek, jako o samotnou hru, na hřiště se postupně dostali všichni hráči, kteří na turnaj v hojném počtu dorazili.

Asi nejvyrovnanější a nejlepší zápas jsme předvedli proti poslednímu soupeři ze Starého Hradiště. Během utkání se obě mužstva střídala ve vedení a tím šťastnějším byl nakonec soupeř, kterému jsme podlehli tím nejtěsnějším rozdílem 4:5. V zápase se opět dostalo na všechny kluky z lavičky a každý střídající hráč předvedl výkon na hranici svých možností. A právě na bojovnosti a maximálním zápalu pro hru chceme náš výkon dál stavět.
Všichni hráči, kteří absolvovali domácí turnaj, si za odmakaný čas strávený na hřišti zaslouží pochvalu. Za snahu hráčů hrát kombinační a útočný fotbal se aktéři utkání na konci turnaje dočkali od diváků zaslouženého potlesku. Stejně tak i my tleskáme našim fanouškům.