Branky: Telmo Barrera, Samuel Čermák 3x, Filip Hubinka 2x

Litomyšl - Přelouč - 1:18 (0:9)

Branky: Telmo Barrera

Naše sestava: Telmo Barrera,Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kryštof Kopecký, Arnošt Maiwald , Tobiáš Řehák

Hodnocení trenéra:

Ve značně okleštěné sestavě, kdy nám chybělo pět hráčů základní sestavy, jsme nastoupili k úvodnímu utkání turnaje proti týmu Starého Hradiště. Soupeř nás od začátku přehrával a naše hráče téměř nepustil do zakončení. Odměnou, že kluci zápas nevypustili a snažili se hrát až do konce, bylo vstřelení alespoň jednoho gólu v závěru utkání. A tak jsme ze zápasu nakonec neodešli s nulou v kolonce vstřelených gólů.

Druhé utkání s Přeloučí už bylo o poznání vyrovnanější. Po celou první půli jsme byli aktivnějším týmem a po zásluze jsme jí vyhráli v poměru 4:1. Druhý poločas soupeř přidal na aktivitě a my jsme přestali proměňovat své šance. Důsledkem bylo, že jsme Třemošnici dovolili nás do závěrečného hvizdu výsledkově dorovnat. Zápas pro nás nakonec skončil trochu smolnou remízou 6:6.
V posledním zápase jsme narazili na Přelouč. Od úvodních minut se hrálo pouze na jednu bránu a to tu naší. Skóre 1:18 z našeho pohledu jasně vypovídá o celkové dominanci soupeře. Nás může alespoň těžit, že jsme ve druhé půli vstřelili čestný gól a kosmeticky tak upravili celkové skóre.
Turnaj v Přelouči nám ukázal, že při takovém množství omluvenek klíčových hráčů se herně nemůžeme rovnat svým soupeřům. Všem hráčům, kteří absolvovali tento turnaj, musím poděkovat za bojovnost a vůli nevzdat se, i když se pro nás úvodní a závěrečná utkání od začátku nevyvíjela dobře.