3. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

19.09.2021

VÝSLEDKY:

1. ZÁPAS:

Litomyšl - Třemošnice - 8:2 (6:0)

Branky: Filip Hubinka 2x, Kristián Jiříček 2x, Kristián Píša, František Pokorný 2x, Tobiáš Řehák

2. ZÁPAS:

Litomyšl - Slatiňany - 2:9 (2:4)

Branky: František Pokorný 2x

Naše sestava: Telmo Barrera,Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, František Pokorný, Kristián Píša, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal

Hodnocení trenéra:

V úvodním utkání jsme narazili na domácí tým Třemošnice. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a brzy jsme si vybudovali pohodlný náskok, který jsme postupně navyšovali až do poločasového skóre 6:0. Ve druhé půli kluci lehce polevili a soupeři dovolili v závěru 2x skórovat. Konečný výsledek 8:2, ale ukazuje naší celkovou dominanci v celém zápase.

O poznání těžším soupeřem nám byl ve druhém utkání tým Slatiňan. Naši hráči nezachytili od začátku tempo, kterým se prezentoval soupeř. Slatiňany byli všude o krok dříve a nás nepustili téměř k míči. Ke konci poločasu jsme se přeci jenom začali dostávat více do hry a díky zlepšenému výkonu zatížili konto soupeře dvěma góly. Poločas vysoké herní úrovně tak skončil výsledkem 4:2.

Do druhé půle jsme vstoupili s touhou smazat soupeřův náskok. Bohužel se nám hned v úvodu zranil hráč základní sestavy a po té ještě jeden a v oslabené sestavě a s jedním zápasem v nohách jsme nebyli schopni soupeři, který nastoupil ke svému prvnímu utkání v turnaji, konkurovat. Nakonec nás hráči Slatiňan porazili vcelku jasným výsledkem 9:2.

Do prvního utkání šli hráči ještě s dostatečným rezervoárem sil, ale po odehrání dvou poločasů v délce 2 x 25 minut se úbytek sil z prvního zápasu projevil v zápase druhém. Možná, že kdybychom začínali turnaj s týmem Slatiňan, sahali bychom i po vítězství, ale takto nám první zápas vzal až příliš mnoho sil a v kombinaci se zraněnými hráči jsme druhý zápas výsledkově nezvládli.

Herně jsme však v obou utkáních předvedli slušný výkon a některé kombinace vedoucí k ohrožení branky soupeře byli opravdu povedené.

Děkujeme hráčům, za odpovědný přístup k zápasům a za snahu hrát kombinační fotbal, což je v kategorii starší přípravky našim hlavním cílem.