14. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

28.05.2022

VÝSLEDKY:

Litomyšl - Přelovice - 13:1 (7:0)

Branky: Mikuláš Boštík, Samuel Čermák - 3x, Šimon Krejsa - 2x, Jan Motyčka - 3x, Tobiáš Řehák, Petr Zaal, Alexandr Zarets - 2x


Litomyšl - Holice - 19:1 (9:1) 

Branky: Mikuláš Boštík - 2x, Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Šimon Krejsa - 2x, Jan Motyčka - 6x, Petr Zaal, Alexandr Zarets - 5xNaše sestava: Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, Šimon Krejsa, Jan Motyčka, Adam Portlík, Jan Rožek, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal, Alexandr Zarets


Hodnocení trenéra: 

Do Holic jsme tentokráte vyrazili téměř s kompletním kádrem a na výkonu týmu to bylo znát. V obou odehraných utkáních jsme jasně dominovali a své soupeře přehráli a přestříleli rozdílem třídy, a tak jsme si opět mohli dovolit protočit kluky na jednotlivých postech tak, aby si každý hráč mohl dát gól. A je pravdou, že se téměř všem skórovat povedlo.

V utkáních, ve kterých soupeři nedosahují našich kvalit, mají hráči na řešení herních situacích dostatek času a právě v takovýchto zápasech si hráči mohou dovolit a vyzkoušet to, co by si v jiných utkáních nezkusili. Těmito zápasy nabytou zkušenost si pak mohou přenést do utkání proti silnějším soupeřům, od kterých nedostanou tolik prostoru ani času na řešení herních variant.

Turnaj v Holicích jsme jednoznačně ovládli a příští sobotu nás čeká závěrečný turnaj o pohár předsedy OFS, kde se střetneme s již o poznání zdatnějšími soupeři. Já věřím, že herně máme na to, abychom ze své silnější skupiny postoupili, a poprali se v Lázních Bohdaneč o jednu z medailí.

Všichni zúčastnění hráči si za své výkony zaslouží pochvalu, stejně tak jako diváci, kteří nás povzbuzovali v průběhu obou utkání.