12. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

15.05.2022

VÝSLEDKY:

1. ZÁPAS:

Litomyšl - Přelovice - 10:4 (5:1)

Branky: Filip Hubinka, Jan Motyčka - 2x, František Pokorný - 2x, Tobiáš Řehák, Petr Zaal - 3x, Alexandr Zarets

 

2. ZÁPAS:
Litomyšl - Staré Hradiště - 9:0 (7:0)

Branky: Mikuláš Boštík, Samuel Čermák - 3x, Filip Hubinka, Jan Motyčka, František Pokorný, Adam Portlík, Jan RožekNaše sestava: Mikuláš Boštík, Samuel Čermák, Filip Havran, Filip Hubinka, Kryštof Kopecký, Jan Motyčka, Kristián Píša, Adam Portlík, Jan Rožek, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal, Alexandr Zarets


Hodnocení trenéra: 

Na stadionu v Litomyšli jsme hostili dvanáctý turnaj krajské soutěže a výhodu domácího prostředí jsme přetavili ve dvě vcelku jasná vítězství.

Do utkání proti Přelovicím jsme vstoupili aktivně a v první půli se hrálo převážně na polovině soupeře. Během této doby si naši hráči vybudovali čtyřgólový náskok a do druhé půle jsme tak mohli kluky protočit na jednotlivých postech. Přelovice se sice v úvodu druhého poločasu dokázal přiblížit na rozdíl dvou gólů, ale po té naši hráči opět zabrali a utkání dotáhli do vcelku jednoznačného vítězství.

Zápas proti Starému Hradišti byl výsledkově ještě jednoznačnější. Soupeř byl všude o krok pozadu a tak jsme mohli v klidu kombinovat a předvést několik pohledných kombinačních akcí, které skončili až v bráně. Opět jsme během zápasu protočili hráče a tak se si v utkání dali gól i hráči, kteří se k zakončení ze svého postu příliš nedostávají.

Tentokráte jsme v domácím prostředí díky losu soutěže odehráli pouze dvě utkání a obě jsme s přehledem vyhráli. Na dalším turnaji nás však čekají silnější soupeři a tam budeme muset předvést zase naši nejlepší hru.

Všichni zúčastnění hráči si za výkon na domácím turnaji zaslouží pochvalu a velké díky patří rovněž i našim příznivcům za neutuchající podporu z tribuny a za závěrečnou vítěznou děkovačku.