10. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

01.05.2022

VÝSLEDKY:

1. ZÁPAS:

Litomyšl - Slatiňany - 5:4 (1:2)

Branky: Kristián Jiříček, František Pokorný - 3x, Alexandr Zarets

 

2. ZÁPAS:
Litomyšl - Dašice - 3:1 (1:0)

Branky: František Pokorný, Jan Rožek, Alexandr Zarets


3. ZÁPAS:

Litomyšl - Přelovice - 13:2 (7:2)

Branky: Mikuláš Boštík, Filip Havran, Kristián Jiříček - 2x, Kristián Píša - 2x, František Pokorný - 4x, Jan Rožek, Alexandr Zarets - 2x


Naše sestava: Mikuláš Boštík, Filip Havran, Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, Šimon Krejsa, Jan Motyčka, Kristián Píša, František Pokorný, Jan Rožek, Adam Tměj (brankář), Alexandr Zarets


Hodnocení trenéra: 

S mužstvem Slatiňan jsme na jaře odehráli již jeden vyrovnaný remízový duel. A stejně vyrovnané bylo i naše druhé setkání v rámci prvního utkání turnaje. V poločase náš soupeř vedl rozdílem jediného gólu. Do druhé půle jsme proto šli s touhou otočit výsledek v náš prospěch. Zlepšenou hrou a velkou bojovností se nám to nakonec podařilo a svého soupeře jsme o jeden gól výsledkově přetlačili.

I s Dašicemi jsme se potkali v jarní části podruhé a opět vítězně. Do zápasu jsme vstoupili posíleni o předchozí vítězství se Slatiňany a po většinu utkání jsme byli lepším týmem. Odměnou za naši aktivní a pestrou hru nám byly další tři body do tabulky turnaje.

Závěrečný duel s domácími Přelovicemi byl pro nás sladkou třešničkou na turnajovém dortu. Tým Přelovic jsme po celé utkání nepustili do výraznějšího tlaku a v celku s přehledem si dokráčeli k vysokému vítězství.

V celém turnaji jsme neztratili ani bod a potvrdili tak naši stoupající formu. Nesmíme však "usnout na vavřínech" a i nadále musíme v trénincích pracovat na zkvalitnění herního projevu týmu a na zlepšení individuálních technických dovedností jednotlivých hráčů.

Všichni zúčastnění hráči si za předvedený výkon zaslouží palec nahoru a zvednutý palec si zaslouží i naši věrní fanoušci, jež nás doprovázejí a mohutně povzbuzují i na venkovních turnajích.