1. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

Litomyšl - Dolní Újezd 4:7

Branky: Filip Hubinka, František Pokorný, Tobiáš Řehák, Petr Zaal

2. ZÁPAS:
Litomyšl - Přelouč 8:5

Branky: Samuel Čermák 2x, František Pokorný 2x, Adam Portlík, Tobiáš Řehák, Petr Zaal 2x

3. ZÁPAS:
Litomyšl - Slatiňany 4:4¨

Branky: Samuel Čermák 2x, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký

Naše sestava: Filip Hubinka, Kristián Jiříček, Kryštof Kopecký, František Pokorný, Kristián Píša, Adam Portlík, Tobiáš Řehák, Adam Tměj (brankář), Petr Zaal

Hodnocení trenéra:

V prvním zápase úvodního turnaje jsme narazili na silný tým Dolního Újezdu. Od začátku zápasu bylo vidět, že se kluci teprve sžívají se zápasovým tempem a jejich hra působila trochu neurovnaně. Postupem času jsme se zlepšovali ve všech herních činnostech a herně jsme se začali soupeři vyrovnávat. Na začátku druhého poločasu se nám dokonce podařilo vyrovnat na 3:3, ale pak nám soupeř dvěma rychlými góly po sobě výsledkově odskočil a vcelku vyrovnané utkání dotáhl do vítězného konce.

Ve druhém utkání nám byla soupeřem Přelouč. Kluci vlétli do zápasu s již o poznání větší jistotou na balónu a rychlou aktivní hrou si vytvářeli jednu šanci za druhou. V poločase tak na ukazateli svítilo skóre 6:2. Ve druhé půli jsme trochu polevili v nasazení a v proměňování šancí, čehož soupeř využil a náš náskok zkorigoval až na konečných 8:5.

Třetí zápas s týmem domácích Slatiňan se hrál ve vysokém tempu a na obou mužstvech bylo vidět, že chtějí vyhrát. V utkání velmi vysoké úrovně nabídlo na obou stranách mnoho hezkých kombinačních akci. Obě mužstva se po celou dobu utkání přetahovala o vítězství, a i když jsme v samotném závěru utkání mohli po samostatném úniku skórovat, konečná remíza 4:4 je asi spravedlivá.

První turnaj nám ukázal, na co bychom se měli v tréninku zaměřit, a co je potřeba do budoucna ještě vylepšit. Celkový dojem z turnaje je však velmi dobrý. Na to, že někteří kluci měli před turnajem pouze dva tréninky, naše hra nepostrádala kvalitu a od třech odehraných zápasů na tomto turnaji se určitě můžeme odrazit k ještě lepším výkonům třeba již v následujícím turnaji v Přelovicích.

Všem klukům za výkony na turnaji tak určitě patří velká pochvala.