30.03.2024

(POLOČAS 0:2)

GÓLY: 6' 61' Šmíd, 24' Čermák Š., 89' Tmej

SESTAVA:                                                                                                      Stanislav Kiktenko - Jan Holec (88' Vojtěch Kovář), Matyáš Grus, Lukáš Vomáčka (62' Jáchym Faltys), Viktor Huška - Martin Klusoň (69' Václav Tmej), David Šmíd (79' Vladislav Perepelytsia), Sebastian Šalda (87' Vojtěch Loskot), Kryštof Macek (64' Marek Halamka) - Šimon Čermák (81' Daniel Čermák), Pavel Bálský

TRENÉR FRANTIŠEK JANDÁČEK:                                                                  Minulé kolo zápas proti Moravanům skončil pro obě mužstva po dvou minutách, dohrávka tohoto utkání je 24.4. ve středu od 17:30. Tento zápas jsme odehráli na přírodní trávě, mimochodem jsme na ni hráli naposled před čtyřmi měsíci. Celé utkání foukal silný vítr, první poločas jsme hráli s ním, ve druhém proti němu.                                                                                                                       Začali jsme poměrně dobře, v 6. min utekl zleva Macek, odcentroval pod sebe, mezi stopery si naběhl Šmíd a vedli jsme 1:0. Ve 24. min vystřelil z hranice vápna Bálský, brankář vyrazil míč před sebe a Šimon Čermák zvýšil skóre na 0:2. Ve druhém poločase v 61. min potáhl míč do vápna domácích Klusoň, přihrávkou našel Šmída a bylo to 0:3. V závěru zápasu, kdy už bylo z naší strany na hřišti sedm nových hráčů, dostal míč na hranici pokutového území Tmej a jeho střela uzavřela skóre utkání, 89. min 0:4.

Výhra zasloužená, domácí mají mladý perspektivní tým, který má, pokud zůstane pohromadě, budoucnost před sebou.