Jiskra 2008 - Litomyšl / České Heřmanice 2:2

(POLOČAS 1:0)

Góly: 16' Paulus, 61' Vacek - 46' Rumler, 49' Čermák

Sestava:                                                                                                                    Adam Tměj - Jan Rožek, Michal Tobek, Matyáš Kotyza, Samuel Čermák, Filip Hubinka, Daniel Husák, Tobiáš Řehák, Vojtěch Lochman, Vojtěch Špinka, Vojtěch Holec, Kryštof Dlouhý, Tomáš Benda, František Jiříček, Richard Bečička, František Rumler

Trenér David Tměj:
K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště do Červené Vody proti Jiskře Králíky. Prvních 15 minut se odehrávalo v naší režii, poté jsme upustili z aktivního pojetí hry a po zásluze byli potrestáni a poločas prohráli 0:1. Ve druhé půli jsme skóre otočili ve svůj prospěch, ale domácí nás v závěru přitlačili a nakonec vyrovnali na konečných 2:2.