Lázně Bohdaneč Litomyšl - 0:1

09.06.2024

(POLOČAS 0:0)

Góly: 56' Urban, 69' Folta, 89' Šafránek

Sestava:Jílek (46' Kačer) - Škeřík, Grus, Hašek, Jireček - Folta, Sršeň, Šafránek (90' Jiskra), Paclík, Kundera (72' Šmíd) - Malý (55' Urban)

Připraveni:

Trenér František Dvořák st.:
Poslední zápas jara se vydařil, všichni jsme si udělali radost. Pro mnohé, včetně mé osoby, to byl poslední zápas za Jiskru. První půle byla taková zahřívací z obou stran, od 55. minuty jsme byli dominantní. Skóre mohlo být nakonec ještě vyšší, jen chyběla lepší finálka. Po dlouhém půstu naskočil do sestavy Urban a po dvou minutách hned skóroval a dal zápasu nový impuls. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Do Libišan nemáme dostatečný počet hráčů a zápas nebude sehrán. Je to velká škoda, protože i s podprůměrný mužstvem bychom zcela jistě vyhráli a obsadili konečnou pátou příčku, což by v tak úzkém kádru byl úspěch. 

Slovo na závěr:                                                                                              Chtěl bych všem hráčům poděkovat za kladný přístup, po počátečním oťukávání jsme našli společnou řeč a teď je mě líto, že vše končí. Moc vám kluci děkuji za vše, co jsme spolu prožili. 

Přeji vám vše dobré, jak ve sportovním, tak osobním životě.                      Tréňa