Polička / Bystré - Litomyšl / Dolní Újezd 4:3

Rozhodčí: Stolín

Sestava: Svoboda - Holec , Ryšan , Grus , Štancl (47. Bálský) - Jiskra , Jireček , Stráník , Tomšíček V. - Šimek (75. Renza), Štegner

Připraveni: Beníšek, Kušnír , Sotona

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Utkání bohaté na branky . Po faulu na Tomšíčka v 17 min. Stráník z pk 0 - 1. Do poločasu vyrovnané utkání .Po změně stran domácí skóre utkání otočili během 2 minut ze standarních situací , na 1 - 1 v 49 min. pozahrání rohového kopu kdy prošel míč na přední tyči a na 2 - 1 po zbytečném faulu na hranici pú hlavou , to běžela 51 min. Na 2 - 2 vyrovnal Jiskra ve 69 min. kdy dorazil míč který k němu připutoval po Jirečkově břevnu . V 80 min. zahrávali také pk oni a exekutor zvýšil na 3 - 2. V 85 min. utekl Jireček domácí obraněa srovnal stav utkání na 3 - 3 . Závěr zápasu byl pouze pro silné povahy , v 87 min. vnikl do pú domácíchJireček a po faulu na něj se pískala penalta , bohužel Stráníkův druhý pokus domácí brankař vystihl a tonebylo vše . V 90 min. jsme na naší půlce vyrobili úplně zbytečný faul , domácí hráč si postavil míč a po kopnutí skončil za zády našeho Svobody 4-3. Následně rozhodčí zápas ukončil...