Rozhodčí: Morávek - Cempírek , Číža

Sestava: Renza - Holec , Grus , Ryšan , Bálský - Jiskra L. (77. Beníšek), Šmíd , Štegner , Čermák (79. Svoboda) - Jireček (65. Stráník), Šalda Samuel (74. Jiskra Z.)

Připraveni:

František Jandáček - trenér Jiskry Litomyšl:

Za nádherného sobotního dopoledne jsme sehráli další mistrovský zápas na útulném hřišti v části Pardubic . Úvod se nám nepovedl , v 11 min. domácí přenesli hru na pravou stranu hřiště kde se uvolnil jejich hráč, nacentroval míč pod sebe a útočník domácích štastnou střelou otevřel skóre zápasu     1 - 0. Do poločasu se nic podstatného pro vývoj skóre nestalo. Hned po změně stran domácí hráč vystřelil z hranice vápna a jeho střela zapadla za záda Renzy2 - 0. Hosté v průběhu druhého poločasu vystřídali všechny hráče co měli na lavičce a v 90 min. rozhodčí zápas ukončil.