3. turnaj Krajské soutěže Pardubického kraje

20.09.2020

Litomyšl - Staré Hradiště - 2:10 (0:4)

Branky: Samuel Čermák, Kryštof Kopecký

Litomyšl - Žamberk - 0:11 (0:4)

Branky: -

Litomyšl - Dolní Újezd - 3:5 (1:2)

Branky: Dan Křivka, Mariám Hošek, Michal Tobek


Třetí turnaj krajské soutěže se konal na nedalekém hřišti v Dolním Újezdu.

Na tomto turnaji jsme chtěli již konečně bodovat, ale věděli jsme, že soupeři jsou silní a nebude to jednoduché. Zvláště pak, když před turnajem dorazila omluvenka od našeho klíčového hráče.

V prvním zápase nás Staré Hradiště nenechalo ani nadechnout a celý zápas se odehrál v režii soupeře. I když jsme před utkání upozorňovali hráče, na co se mají v zápase zaměřit, nic z toho na hřišti nepředvedli.

Konečný výsledek 2:10 (0:4) mluví za vše.

Proti Žamberku to byla přímo ostuda. Kdybych tam nebyl, ani bych tomu snad nevěřil, že se dá takhle hrát, nebo spíše nehrát. Vypadalo to, jako bychom cestou do Újezdu sebrali na náměstí devět náhodných kolemjdoucích a s těmi vyrazili na turnaj. Kluci na hřišti připomínali statické figury, kolem kterých hráči soupeře přecházeli bez sebemenších problémů. A tak výsledek 0:11 je jen jasným odrazem hry.

K poslednímu utkání jsme nastoupili proti domácím, kteří v turnaji neztratili ještě ani bod. Paradoxně jsme proti nejsilnějšímu soupeři předvedli zatím náš nejlepší výkon. Možná pomohla výměna na postu brankáře a možná jsme se konečně rozehráli. Nasazení hráčů a předvedená hra odpovídala tomu, jak bychom do budoucna chtěli hrát. Domácím jsme po celou dobu zápasu byli více než vyrovnaným soupeřem, čemuž odpovídá i těsný výsledek 3:5 (1:2).

Od výkonu v tomto zápase bychom se chtěli odrazit a v dalším turnaji zabojovat o nějaké body do tabulky. Věříme, že pokud hráči přistoupí ke všem zápasům, jako k utkání proti Újezdu, body do tabulky brzy připíšeme.

Naše sestava: Samuel Čermák (1), Marián Hošek (1), Filip Jadrný (brankář 3. zápas), Kryštof Kopecký (1), Daniel Křivka (1), Vít Pavliš, Adam Tměj (brankář 1. a 2. zápas), Michal Tobek (1), Filip Weissar

Čísla v závorce udávají počet vstřelených branek ve všech zápasech.